News RSS

Yaar dhe Kanita sjellin këngën e re “Jale”

2 months ago

Irkenc Hyka dhe Nora Istrefi publikojnë “Jena nda”

2 months ago

Ava Max publikon dy kënge të reja

2 months ago

Enca publikon këngën e re “Jealous”

2 months ago

Mc Kresha dhe Lyrical Son publikojnë këngën “Private” x Semiautomvtic

2 months ago

NRG Band publikon “Kam shumë mall”