Enca publikon këngën e re “Jealous”

August 01, 2019 - 09:10 PM - 379 views

Këngëtarja e njohur, Enca Haxhia, ka publikuar projektin e saj më të ri muzikor. “Jealous” mban titullin kënga e saj e re, e cila është ritmike dhe flet për xhelozinë.

Orkestrimi është bërë në BigDealRecords ndersa , teksti dhe kënga janë realizuar nga vet Enca. Klipi i këngës është mjaft veror, ashtu siç edhe kishte paralajmëruar prej ditësh. /Njeshi

Comments(0)

Log in to comment