Mc Kresha dhe Lyrical Son publikojnë këngën “Private” x Semiautomvtic

August 01, 2019 - 09:16 PM - 515 views

Mc Kresha dhe Lyrical Son kanë publikuar sot projekt të ri muzikor me artistin e ri Semiautomvtic

Kënga me titull “Private” e shoqëruar me videoklip është publikuar në kanalin zyrtar të PINT./Njeshi/

See also

Comments(0)

Log in to comment