Yaar dhe Kanita sjellin këngën e re “Jale”

April 06, 2017 - 11:15 AM - 409 views

Këngëtarja shqiptare, Kanita Suma dhe artisti indian, Yaar, kanë publikuar projektin e ri. “Jale”titullohet kënga e cila është interpretuar në dy gjuhë atë shqipe dhe angleze.

Artistja shkupjane arriti deri në gjysmë-finalen e “X Factor Albania 2”, duke kënduar nga java në javë këngë ‘live’.

Ndërkohë, 18-vjeçarja po punon edhe në projekte të tjera, të cilat pritet t’i lansojë në ditët në vazhdim./Njeshi

 

Comments(1)

Log in to comment
Anuar, 3 weeks ago
kenga eshte shume e bukur https://mp3converter.al/